LINKY

Ostatní chovatelé - CZ

FILIPI Team - www.filipiteam.cz

Zdeněk Jochman - www.zjochman.wz.cz

Lubomír Kubáček - www.kubacek-pigeons.com

Josef a Martin Pukanec - www.jmpukanec.wz.cz

Jiří Konopík - www.jkonopik.wz.cz

Jaromír Horáček - www.jhoracek.wz.cz

Josef Hetcl - www.jhetcl.wz.cz

Roman Ryšavý - www.romanrysavy.wz.cz

ECOTEAM - Matuška - www.ecoteam.cz

Ostatní chovatelé - SK

Vladimír Sudor - www.vsudor.wz.cz

Pigeons team Duľa - www.pigeonsteam.wz.cz

Vladimír Fábian - www.vfabian.wz.cz

Milan Blahovský - www.postoveholuby.euweb.cz 

Ostatní chovatelé - ostatní EU

Gaby Vandenabeele - www.duiven.net/vandenabeele

Hans Eijerkamp a synové - www.eijerkamp.com

Houben Pigeons - www.houbenpigeons.be

Raoul & Xavier Verstraete - users.skynet.be/verstraetepigeons

Marc De Cock - www.marcdecock.be

Klak Duiven - www.klakduiven.nl

Jaap van Mourik - www.jaapvanmourik-pigeons.nl

Gerard Koopman - www.gerardkoopman.com

Veenstra pigeon - pieterveenstra.nl

Siebert tauben - siebert-tauben.de

Internetové dražby

€ PIGEON AUCTION - www.pigeon-auction.cz

Brieftauben - Auktion - www.brieftauben-auktion.de

Die Brieftaubenauktion - www.die-brieftaubenauktion.de

Pigeonparadise - www.pipa.be/toppigeons/

Ostatní stránky

Krmiva Bezecná - www.krmivabezecna.com

OS CHPH Pardubice - www.ospardubice.wz.cz

FCI - www.fcipigeons.com

SEMK - www.semk.estranky.sk

Pigeonparadise - www.pipa.be

Internet-Taubenschlag - www.internet-taubenschlag.de

Českomoravský svaz CHPH - www.postovniholub.cz

Slovenský svaz CHPH - www.postoveholuby.sk

Polský svaz CHPH - www.pzhgp.pl

Německý svaz CHPH - www.brieftaube.de

Testovací stanice

Czech Race - www.czech-race.wz.cz

MTC SZ CHPH - www.postoveholuby.sk/centrum

SCMDPR - www.scmdpr.com

CRPIC MEPR - www.china-mepr.cn

Počasí

Wetteronline - www.wetteronline.de 

Počasí - idnes.cz - www.pocasi.idnes.cz 

Pro startéry